Recenze - Brankářský suspenzor Warrior Ritual X

suspenzor Warrior Ritual X

Máme tu něco pro brankáře a jejich "nádobíčko". Nový brankářský suspenzor Warrior Ritual X PRO, aneb nová řada profesionální ochrany pro brankáře. Po velmi dobrých recenzích na loňský model suspenzoru Warrior Ritual PRO Goalie Jocks, přichází jeho nástupce Ritual X PRO.

 

 

U hokejistů se setkáváme často s tím, že chtějí raději odlečit svoji výstroj na úkor vlastní bezpečnosti. Proto často odřezávají nekteré části, nebo všemožně upravují hokejky a podobně. U brankářů je trend naopak odlišný. Brankář, narozdíl od hráče, nemůže uhnout střelbě a nemůže po první trefě do slabin odkulhat na střídačku.

Brankářský suspenzor Warrior

 

Bezpečnost se u brankářů řadí vždy na první místo. Warrior na toto samozřejmě myslel a tak přišel na trh již z druhou generací suspenzorů, které pohltí náraz a rovnoměrně ho rozprostřou tak, aby nijak neuškodil. 

 

Warrior Ritual PRO X využívá vysoce pokročilou technologii Shockshield, která profesionálně chrání proti nárazům.

Shockshield je velká tvrdá vnější skořápka, která rozptýlí energii nárazu.

 

 

Suspenzor Ritual Pro X má velmi dobře propracované spodní "bříško". Flexibilní a měkký ergonomicky správně tvarovatelnéhý materiál na vnitřní  straně chrániče zvyšuje ochranu bez omezení přirozených pohybů brankáře.

 Jak už bývá zvykem u všech chráničů Warrior, spodní vrstvu tvoří žlutá tkanina Polygiene, která odvádí pot a likviduje zápach z chrániče.

 

 

Oproti jiným značkám má Warrior odlišné značení velikostí suspenzoru a to:

 

- PRO ( GGCPRO5)

- INT (GGCINT5)

- JR  ( GGCJR5)

 

 

Důležité údaje:

- Pro Level Ochrana

- ShockShield technologie

- Ergonomická vložka

- Vyjimatelný chránič

 

Doporučená cena : 2500 Kč

 

  


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na brankářské doplňky, přejít do kategorie brankářská výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

 

 

Autor: Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.