Recenze - Chrániče holení Warrior HD1

chrániče warrior HD1

Další, nikoliv poslední novinkou z dílny návrhářů Warrior, jsou chrániče holení Warrior HD1. Podobně jako ostatní hokejová výstroj jsou holeně Warrior navrženy pro maximální bezpečí hráče a jeho mobilitu na ledě. Černo-červené designové provedení  zaujme na první pohled a brzy Vám bude líto, že jsou tyto chrániče holení schovány pod štulpnami.

 

 

 

Chrániče holení Warrio HD1 obsahují speciální technologii „Inteligent Cap“, která slouží jako multiochrana proti nárazu. Díky flexibilnímu designu a tvaru chrániče holení, je snížena kontaktní plocha pro náraz a tím snižuje tlak a riziko zranění. Díky odstranění plastových výztuh a nové pěně uvnitř chrániče, zůstávají holeně velmi lehké i při vysoké odolnosti.

 

Ochrana kolene je navýšena ve spodní části kolene, kde je chránič protažen až do boků kolene. Vaše lýtko bude taktéž v bezpečí. Zadní stranu chrániče holení tvoří zapínací lýtkový chránič pro úplnou ochranu vaší nohy.

 

 

Vnitřek chrániče je „vystlán“ jasně žlutou vložkou Polygiene s Wartech složkou, která odvádí pot a  udržuje holeně v suchu. Taktéž bojuje proti zápachu a bakteriím. I po delší době používání bude Váš chránič svěží. Odjímatelnou vložku uvnitř chrániče můžete kdykoliv hodit do pračky a bude jako nová.

 

 

 

 

 

 

Hodnocení:

 

+ mobilita

+ ochrana

+ odvod potu 

+ nízká váha

+ upínací systém

 

- cena

 

 

Důležité informace:

 

Barva: černo-červená

Velikosti: SR, INT, JR

Doporučená cena:  3699Kč

 

 Holeně Warrior již nejsou v naší nabídce. Můžete si vybrat jiné zde: chrániče holení Warrior


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na chrániče holení, přejít do kategorie hokejová výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

Autor: Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.