Recenze - Chrániče loktů Warrior AX1

chrániče loktů warrior AX1

 

Pokud hledáte nové lokty a chcete maximální ochranu, zkuste se blíže podívat na nové chrániče loktů Warrior Dynasty AX1 . Jako první vás určitě zaujme systém upínání loktů. K dispozici jsou 3 popruhy, které  vám bezpečně zajistí plnohodnotné uchycení lokte k paži. Jeden přes biceps, druhý přes předloktí a ten nejdůležitější neoprenový střední pás. Tento střední neoprénový pás zabraňuje proklouzování a přitom vás nebude škrtit při pohybu.

 

 

 

Prvotřídní ochrana loktů

 

Pokud jde o ochranu, ta je prvotřídní. Budete jen stěží hledat jiný chránič loktů s větší ochranou.

Celý chránič je anatomicky tvarovaný tak, aby dokonale přilnul k lokti a neomezoval biceps. Zároveň loket maximálně chrání díky několika plastovým chráničům. Ale je maximální ochrana vždy lepší? Nebude mě chránič při hraní nějak omezovat?

lokty warrior ax1

 

 

 Zjistil jsem, že u mnoha výrobců najdete záměrně předimenzované chrániče loktů, které vás sice ochraní, ale pro hráče nejsou příliš pohodlné. Warrior Dynasty AX 1 ukazují, že lze skloubit do jednoho chrániče jak maximální bezpečnost, tak komfort a flexibilitu. Zajímavým rysem je technologie Polygiene pro snížení zápachu a odvod potu od loktů, čímž potěší každého hráče s citlivým nosem. 

 

Lokty Warrior AX1 technologie 

DynastyAX1 chrániče loktů nejdůležitější body: 

 

-       Kvalitní úpínání loktů

-       Odvod potu

-       Pohlcování pachů Polygyne

-       Úzký profil chrániče

-       Přijatelná cena

-       Dostupné velikosti S, M, L

 

 

Pokud hledáte chrániče loktů, které vás nebudou omezovat v pohybu a nechcete vyhazovat zbytečně moc peněz, rozhodně vyzkoušejte Warrior Dynasty AX1.

Doporučená cena těchto chráničů je 2699 Kč

Chrániče loktu Warrior AX1 již nejsou v prodeji. V naší nabídce si můžete si vybrat jiné, třeba chrániče loktů bauer.


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na chrániče loktů, přejít do kategorie hokejová výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

 

Autor: Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.