Recenze - Chrániče ramen Warrior HD1

warrior dynasty hd1chrániče ramen

Víme první. Dne 17. dubna byla uvolněna informace o novinkách z dílny Warrior hokej. V tomto článku se podíváme na nové chrániče ramen Warrior HD1. Už na první pohled se jedná o velmi atraktivní barevnou kombinaci, kterou Warrior pro novou kolekci označenou jako HD (HyperDrive), která navazuje na loňskou kolekci výstroje Warrior AX.

 

 

Podobně jako hokejové rukavice Warrior i hokejová výstroj prochází pravidelně obměnou a nabízi velmi zajímavé upgrady, které nejeden hokejista ocení. Chrániče ramen Warrior HD1 jsou navrženy pro maximální ochranu hráče. Po velmi kladných recenzích na ochranu rammeních kloubů loňských řad chráničů, zůstala tato technologie zachovaná i pro nové HyperDrive chrániče. Rovněž se výrobce soustředil na zachování maximální mobility ramen i oblastí trupu.warrior dynasty hd1 chrániče ramen
Warrior Dynasty HD1 chrániče ramen jsou inteligentní ochranou proti nárazům na rammení kloub a vysoce chrání proti jeho poškození, či vykloubení. Vícevrstvé flexibilní chrániče s tlumící pěnou zvyšují kontaktní plochu pro nárazy a tím snižuje tlak a riziko zranění.

 

warrior-dynasty-hd1 vnitřek   

 

 

 

 

 

Ochrana ledvin na zadní straně chráničů ocení zejména hráči, kteří často vstupují do nebezpečné zóny okolo brány, kde o údery do těchto oblastí není nouze. Samozřejmostí je i (2-way protection) oboustranný suchý zip, který sloužící k dotažení přesně na tělo. Taktéž ochrana páteře je elegantně řešena pružnými plastovými chrániči, které nebrání pohyblivosti.

 
Vnitřech chráničů je pokryt jasně žlutou barvou textílie Wartech Polygine, která ničí bakterie, odvání pot od těla ven a tak vás udrží v relativním suchu.

Hodnocení:

 

+ mobilita

+ ochrana

+ odvod potu 

+ nízká váha

+ upínací systém

 

- cena

 

 

Důležité informace:

 

Barva: černo-červená

Velikosti:SR, INT, JR

Doporučená cena:  4500 Kč

 

 


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na chrániče ramen, přejít do kategorie hokejová výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

Autor: Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.