Recenze - Hokejka Warrior HD3 SR

Profesionální kompozitová hokejka, tradiční prohnutí hole, skvělý grip v místě úchopu a mnohá další plus. To vše v sobě skrývá hokejka Warrior HD3, která nahrazuje oblíbený model Warrior AX3 LT.

Hokejka Warrior HD3 je novým modelem hokejky pro sezónu 2015/2016. Jejich nejznámější veličinou jsou rukavice warrior, které patří k naprosté špičce. Hokejky, to je ale úplně jiná kategorie. 

hokejka Warrior HD3

Hůl Warrior HD3 je třetí nejvyšší řadou u Warrior. Nelze ji však díky pořadí odsuzovat, jelikož u Warrior mají první dvě řady HD1 a HD PRO označení jako profesionální hole, které se většinou v klasických prodejnách ani neobjeví. Co Warrior HD3 nabízí? Při prvním úchopení zjistíte, že se jedná o velmi lehkou hůl - 472g, která je skvěle vyvážená. Klasická kombinace černého podkladu a bílých nápisů zapadne mezi ostatní hokejky, ale nijak neurazí. Hrany hokejky jsou klasické zakulacené. Grip hole je složen z tzv. Pro Tex Gripu což je odolný gumovější povrch, který doplňují v místě úchytu po hranách hole textury ve tvaru lomítek . ////

 

warrior HD3

Krček hole je vyztužen technologií Strong Arm, která prodlužuje životnost této namáhané oblasti a přechází do čepele, díky tomu čepel více odolává nárazům při střelbě. Čepel hole je vytvořena z kombinace 12ti uhlíkové směsy, která  je velmi tuhá a zároveň nezvyšuje hmotnost celé hole.

Krček Warrior HD3čepel warrior HD3

Celkově působí hůl velmi dobrým dojmem. Oproti předcházejícímu modelu holi AX3 se výrobce poučil a změnil grip, což jistě ocení většina hráčů. Pokud máme nějaké hodnocení od hráčů, u holí Warrior většinou chválí tuhost čepele, díky čemuž mohou snížit flex hole. Jak možná víte, pokud je čepel tužší, udrží energii vloženou do střelby a tak vzniká varianta snížení flexu a uspoření energie. 

 Hokejka Warrior HD3 už není dostupná na našem e-shopu, ale můžete si novou variantu zde: hokejka warrior


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na kompozitové hokejky, přejít do kategorie hokejová výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 Autor : Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.