Recenze - Hokejka Warrior QR3 SR

Kompozitová hokejka Warrior QR3 je modelem hole pro sezónu 2016/2016 a je nástupcem úspěšné hole Warrior DT3LT. Již na první pohled je vidět několik změn, které tvůrci holí warrior zapracovali. Zajímá Vás čím hůl překvapí? V

 

První co každého zaujme, je bílý design hole. Nevím jak u Vás, ale mě bílá hůl uprostřed změti černých prostě vždy zaujme. Warrior přišel pro variantu hole QR3 s cílem oslovit ty hráče, kteří mají chuť hrát s něčím "jiným". Ze statistik, které si na Hockey4you vedeme víme, že si skoro 80% hráčů omotává čepel bílou barvou, protože je černá ruší. Ve Warrior QR3 tak mají naprosto ideální variantu.

shaft warrior qr3

Pojďme k holi samotné. Hůl Warrior QR3 je vyšší třída kompozitových holí. U holí Warrior je rozdělení holí trochu složitější. Profi řada je označená jako QR1 a QR PRO. Warrior QR 3 pak řadíme mezi profesionální až poloprofesionální hole. Hobby řady jsou QR4 a QR5.

Shaft hole, resp. jeho hrany jsou zaoblené až kulaté, hůl je tedy do ruky velmi příjemná. Celkově dobrý pocit z držení umocňuje kvalitní provedení klasického gripu( Soft Grip)  hokejky, díky kterému se hůl v rukavici neprotočí. Jako bonus jsou na shaftu jemné vroubky po hranách shaftu (Coretex Grip) připomínající takovéto jemné zarážky - ///////. Díky tomu získáte lepší cit pro hůl a daleko lépe jí budete ovládat. Coretex Grip je bonusem, který u holí podobné cenové třídy většinou nenajdete.

krček hokejky warrior QR3warrior qr3 technologie

Hůl Wariror QR3 představuje novou dimenzi materiálů které tvoří odolnější a zároveň lehčí konstrukci hole. Vlákna hole pocházejí z dílny auto továrny Mitsubishi a skývají v sobě 7 složkovou strukturu tavených uhlíkových vláken ( Etched 7-Microns Carbon Fibers). I díky novým materiálům je hůl nejlehčí ve své kategorii ( 450g u seniorské 100 flex hole) a zároveň nijak neztratila na své odolnosti.

Warrior QR3 hokejka

Stejně jako u hokejky Warrior DT3 LT je i QR označená jako Low Kick model, tedy hůl se spodním flexem.  Spodní flex hole je velmi moderní a získává si oblibu u většiny hráčů, kteří častěji střílí střelou zápěstím. Výhodou spodního flexu je, že rychleji přenese sílu skrz hůl do puku. Dle informací výrobce je Warrior QR 3 nejrychlejší v rychlosti přenosu skrz hůl (83 ms). Nevím jak u Vás, ale já osobně nepoznám jestli je reakční doba 83, nebo 100ms. Každopádně pro fajnšmekry, ano je nejrychleší. 

 čepel warrior QR3

Čepel hole je velmi tvrdá, oproti podobným holí skvěle drží při střelbě, díky tomu je možné snížit flex celé hole! I při vysoké tvrdosti není nijak cítit, že by byla čepel těžká, nebo že by tvrdost hole měla vliv na rozložení hmotnosti celé hole.

Hokejka Warrior QR3 působí jako velmi kvalitní hůl pro hráče, kteří mají na svoji hokejku vyšší nároky.  Pefektně drží v ruce, skvěle se ovládá a pokud jste příznivcem jiných než černých holí, určitě budete spokojeni. 

 

warrior zahnutí holí_1 

Hokejka Warrior QR3 již není v naší nabídce, ale můžete si vybrat jinou zde: hokejka warrior


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na kompozitové hokejky, přejít do kategorie  hokejová výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 Autor: Tobi

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.