Recenze - Hokejová helma Reebok 11K Combo

helma rbk 11k combo


Hokejová helma Reebok 11K Combo se může opět pyšnit jednou z  nejdokonalejších helem na hokejovém trhu. Velikou výhodou je  extrémně nízká hmotnost, kterou Reebok docílil pomocí pohyblivé pěnové výstelky z EPP pěny, jenž výborně kopíruje tvar hlavy. Pěnové výstelky mají navíc na sobě měkké polštářky, které zvyšují komfort a přesnost usazení na hlavě.

 

 

 

Helma Reebok 11K je moderně zpracována, mezi top vychytávky bychom mohli zařadit například  MicroDial II kolečko, jenž při správném usazení na hlavě umožňuje upevnit helmu přesně do správné polohy tak, aby helma přesně držela, netlačila a bylo tak dosaženo maximální bezpečnosti.

 

helma reebok 11k combo zezadu

 

O zaměření na maximální bezpečnost dokladuje i to, že návrh hokejové helmy vychází z 5-bodového bezpečnostního systému, který tvoří záruku bezpečnosti. Hokejová helma Reebok 11K umožňuje rychlé nastavení díky Fitclip sponám na každé straně helmy, které při odklapnutí umožňují roztažení či zatažení helmy. Uši jsou pohodlně anatomicky tvarované a odnímatelné.

 

 

hokejová helma RBK

 

Helma Reebok 11K    je  nejlehčí helma, kterou kdy Reebok vytvořil s 5-bodovým systémem bezpečnosti a bezkonkurenčním pohodlím profesionálních i amatérských hráčů. Zároveň patří k tomu nejlepšímu, co lze pro ochranu hlavy na hokejovém trhu pořídit. Hokejovou helma RBK 11 je možné pořídit samostatně i ve variantě helma combo.

 

 

 

Barevné varianty: White, Black

Velikosti: S,M,L

Doporučená cena: 3999 Kč

 


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na hokejové helmy, přejít do kategorie hokejová výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

 

Autor: Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.