Recenze - Hokejové rukavice Warrior AX3

warrior dynasty ax3 hokejové rukavice

Do třetice všeho dobrého, nebo chcete-li všeho kvalitního, Vám představujeme hokejové rukavice Warrior (dynasty) AX3. Sice se jedná o číselně označený třetí nejvyšší model tradičních rukavic Warrior, ale kvalitou určitě patří, mezi špičku rukavic na trhu.

 

Rukavice Warrior jsou mezi hokejisty velmi uznávané pro svoji kvalitu a vysokou odolnost vnější struktury i kůže na dlani.

Rukavice AX3 jsou řazeny jako nástupce oblíbených rukavic Warrior Remix. Střih těchto rukavic je tak veden velmi podobně, otevřeně, nebo též tradičně (dostatek prostoru uvnitř rukavice).

 

 

tradiční hokejové rukavice

 

Dlaň rukavice je kryta Clarinou s technologií Authentic Pro Palm, která je velmi odolná proti prodření rukavice. Vnitřní stélka hokejové rukavice je vyrobena z materiálu Polygiene, který odvádí pot  a likviduje bakterie v rukavici a  poskytuje tak větší komfort rukám.

 technologie rukavic

rukavice technologie

 

 

Rukavice Warrior AX3 poskytují maximální ochranu rukou hráče. Vnější struktura je kryta kvalitní funkční pěnou. Rizikové oblasti rukavice jsou dále chráněny tvrzeným plastem pro větší ochranu. Designové varianty v základních si určitě najdou svoji cílovou skupinu, která ocení designovou jednoduchost a funkční dokonalost. Rukavice jsou primárně určeny pro poloprofesionální a amatérské hráče, avšak díky své lehkosti budou velmi často vyhledávány i mezi profesionálními hokejisty.

 

wartech technologie rukavic

 

 

 

Důležité informace:

 

Barva: Black,Black-red, Red, Navy, Royal, Navy-Red-White

Velikosti:11" 12" 13", 13,5", 14", 15"

Hmotnost : 249g

Doporučená cena:  1999 Kč

Cena Hockey4you : 1690 Kč

Rukavice můžete koupit zde:  Rukavice Warrior AX3.

 

 


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na hokejové rukavice, přejít do kategorie hokejová výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

Autor: Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.