Recenze - Kompozitová hokejka Warrior Dynasty AX1

Warrior dynasty AX1

Zdeno Chára, obr hrající NHL a držitel naprosto nejtvrdší střely na světě. S čím tento Slovenský bek střílí nechytatelné dělovky? Hokejkou Warrior Dynasty AX1. V této recenzi se budeme věnovat technologii a výhodám, která Vám tato hokejka poskytne.

 

Tvrdost,  přesnost, výkonnost, to vše přináší Warrior Dynasty AX1

Hokejová značka Warrior je celosvětově proslavily hokejové rukavice, které jaou v NHL nejvyužívanější. Nejen rukavice prochází inovacemi a tak značka Warrior přišla na trh s revoluční hokejkou Warrior Dynasty AX1.

Kompozitová hokejka Warrior Dynasty AX1 patří mezi TOP modely na současném hokejovém trhu. Může vám nabídnout ty nejlepší vlastnosti, které plně zužitkujete na ledě.

Díky Axy-Sym shaftu budou vaše střely naplno využívat potenciálu vaší síly, ta se shromáždí do nejpotřebnějších míst a razance bude obrovská. Vaše střely budou rychlé a prudké, pro brankáře budete určitě jeden z nejnepříjemnějších střelců.

 

 

Warrior Blade

 

 

 Lehkost je také jedna z výborných vlastností, kterými tento model disponuje. Přednosti Warrior Dynasty AX1 však využijete i jindy než při střelbě. Třeba při kličkách, kterými soupeři zamotáte hlavu, vám pomůže technologie D-Lite blade core. Ta redukuje vibrování hokejky při práci s pukem, v rychlé jizdě se vám tedy budou provádět otočky a různé manévry mnohem lépe.

 

Dynasty shaft konstrukce

Midkick- Technologie MidKick zaručuje maximální přenos energie která se rovnoměrně rozloží do celé hole.

S modelem Warrior Dynasty AX1 převezmete na ledě iniciativu a to, kolik branek nastřílíte, bude záležet jen na vás a vašem umu. Na první odzkoušení poznáte, jak je hokejka lehká. Když si pohrajete s pukem, budou vám ruce létat a prakticky okamžitě si na hokejku zvyknete. Navíc, díky možnosti výběru pružnosti si můžete vybrat flex, jaký vám vyhovuje. Jako obránce tedy budete mít možnost s tvrdším flexem střílet rány od modré čáry do horních růžků branky, jako šikovný utočník si budete moci s měkčím typem dovolit okamžité střely zápěstím.

 

 

 

 Dynasty čepel konstrukce

 

TWINSPAR- drážka, nebo chcete-li vložka uvnitř čepele, která absorbuje chvění při střelbě, čímž působí jako prevence proti prasknutí a tím prodlouží její životnost.

ARAMID SOLE- spodní "plátek" na čepeli, zabraňující prodření čepele o led.

CARBONIZED- carbonový plátek vložený do nenamáhanější části čepele, který prodlouží její životnost a nedochází k "vymlácení" této časti,nebo jejímu změknutí.

 

 

Hodnocení 10/10 Jelikož AX1 je jedna z nejlepších hokejek, jakou může firma Warrior nabídnout, je také logické, že hokejka disponuje velmi kvalitními vlastnostmi. Nějké zápory na této hokejce tedy budete hledat velmi těžko. Tuto hokejku samozřejmě můžete pořídit za velmi výhodnou cenu u nás v e-shopu.

 

Základní informace

Váha: 454 Gramů
Délka shaftu: 160cm 
Kick point: Mid-Kick
Vyrobeno : Mexiko

 

 

Hokejka Warrior AX1 již není v naší nabídce. Můžete si vybrat jiné zde: hokejky Warrior

 


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na kompozitové hokejky, přejít do kategorie hokejová výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

Autor: Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.