Recenze - Warrior AX1LT - profesionální hůl pro silové hráče

warrior dynasty ax1 lt hokejka

Hokejka Warrior Dynasty AX1LT byla oficiálně představena 15.února 2014 a je oficiálním nástupcem úspěšné řady kompozitové hokejky Warrior AX1. Warrior udělal pár pěkných změn, ale zachovala se Mid Kick zóna a technologie axy SYM z předchozí generace hokejek. Byla by škoda ji nepředstavit i u nás na Hockey4you.cz

 

 

Design a konstrukce AX1 LT:

 

Design Warrior dynasty AX1LT je celkově stříbrný a šedý s nádechem žluté barvy po celé hokejce. Klasické logo warrior je vedeno po celém shaftu, tak jak je u hokejky warrior.

 

shaft AX1 LT

 

Warrior Dynasty AX1LT 

 

Jak jsem již zmínil, stěžejní technologie  AXYSYM byla zachována, to znamená, že vlákna na přední straně jsou natahovací, zatímco vlákna na zadní straně jsou navrženy tak, aby smršťovaly.Tím dochází k simetrickému vyrovnání, které Vám pomůže při střelbě.  Technologie Mid Kick (středovému flex profilu), bude přenášet maximum vaší energie vložené do každé střely.

 

 

Čepel hole AX1 byla inovována a nyní je díky technologii HCX (pěna uvnitř čepele) o více než 60% odolnější proti tlaku a 40% vyšší pevnost v tahu než předchozí model AX1.

Pro ještě větší pevnost a trvanlivost čepele přidali vrstvu oxidu a skelných vláken zamezující popraskání a odírání. Aramid Soll chrání spodní část čepele proti prodření a prasknutí.

 Dvojité vložky uvnitř hole TwinSpar sahají od špičky hokejky vzhůru ke krčku s cílem udržet odolnější čepel. Povrch hole Dynasty AX1LTtzv. sametový, nebo též Velvet grip, který je ideálním poměrem mezi clear a grip variantou.

 

warrior dynasty ax1Warrior Blade

 

 

 

 

Pro hmotnost a vyvážení konstrukce

Mid Kick - střední flex  hokejky

LT konstrukce - 40 g lehčí čepel / krček

Hardcore X pěna uvnitř čepele

TwinSpar EXT – dvojitá spojka v čepeli

Aramid soll-  ochrana spodní části čepele

Velvet –povrch hole

 

 

Tvrdost: SR- 100, 85, 75

             INT: 70, 55

             JR: 50, 40

Délka hole v palcích: SR: 63" 60"

                              INT: 57"

                              JR: 51"

 

 

Nakupujte zde: Hokejka Warrior AX1

 

 


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na hokejky, přejít do kategorie hokejová výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

 

Autor: Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.