Recenze - Warrior DT3 LT kompozitová hokejka

Hokejka warrior DT3

 

Warrior Covert DT3 LT grip hokejka nabízí pokročilou úroveň výkonu za skvělou cenu. Covert DT3 LT je True1 piece hokejka, což znamená, že je vyrobena z jednoho kusu. Hokejka se vyznačuje WarriorDagger Taper® technologii, která je typická svým zůžením v oblasti krčku což umocňuje sílu při střelbě.Warrior Cover DT 3 LT poskytuje také velmi nízký Kick point. Diamantový vzor gripu na rukojeti dodává skvělý pocit při držení hokejky v rukou.

 

 

 

Warrior Covert DT3 LT hokejka je vyrobena  True1 piece, neboli v jednom kuse a je vyrobena z  uhlíkové vazby 3K takže je lehká a velmi dobře vyvážená. Warrior Dagger Taper® technologie poskytuje opticky velmi úzký krček, čímž zrychluje reakci hole při střelbě.  Low Kick Point umožňuje v nejkratším čase propnout spodní část shafu hokejky, čímž zrychluje střelbu.

 

Složení hokejky

 

čepel Warrior DT3LT

 

Warrior Covert DT3 LT čepel má D-Lite jádro, tvořené dvojnásobně zesílenou výplní. Použitím dvojitého polymerového jádra ( D-Lite) zajišťuje vysokou odolnost paty a plochy čepele. Těžiště čepele je také blíž k oblasti paty. Unispar vložka uvnitř čepele je vyrobena z uhlíkových vláken a je tažena po celé délce čepele a zajišťuje vyztužení  jádra čepele a zvyšuje celkovou pevnost.

DT3LT technologie

 

Doporučená úroveň: Ideální pro středně pokročilé až profesionální  hráče

Konstrukce: Z jednoho kusu ( True one piece)

Tvar shaftu : Zaoblené hrany

Flex Point: Low-kick  nízko položený reakční bod

Hmotnost: 484 g (váženo při flex 85 zahnutí W03)

Tvrdosti/Flex: SR 100, 85,75 INT 70,55 JR 50

 

 

 

 Hokejka Warrior DT3LT

Shrnutí: 

Ve své cenové kategorii se určitě jedná o jednu z nejlepších holí na trhu.  Design kompozitové hokejky působí velmi pěkné a funkčnost jen podtrhuje skvělý dojem.  Pro hráče, kteří neznají výhodu nízko položeného kick pointu bude jistě seznámení s touto holí velmi příjemným překvapením. Nízká hmotnost ,vyváženost čepele a odolnost celé hole budou určitě klady, díky kterým si Warrior DT3 LT najde mnoho příznivců, kteří ji budou dlouho užívat.

 

Doporučená cena: 4599 Kč

 

 

Hokejka Warrior DT3 LT je již vyprodána a výrobce ji dále nevyrábí. Nové modely si můžete vybrat zde:  hokejka Warrior

 


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na kompozitové hokejky, přejít do kategorie hokejová výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

Autor: Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.