Recenze - Brankářská hokejka Warrior Swagger Pro LT

 SLožení Warrior Swagger Pro LT

Jak už jsme zmiňovali v předchozím článku, dnes vám podrobněji představíme novou brankářskou hokejku Warrior Swagger  PRO LT, která je nejvyšším modelem u brankářských hokejek warrior.

 

 

 

Tato hůl se nezakládá na předchozích modelech, je zcela nová, včetně nového designu Warrior. Již na první pohled zaujme svým velmi tenkým profilem pádla vytvořeným pomocí 3K Carbonové pěny s unikátním tvrzeným překrytím. Uhlíková vlákna se překrývají v oblasti patky hole, což zajišťuje větší stabilitu a odolnost proti nárazu.

 

Rukojeť brankářské hokejky je vyrobena z High Modulus 3K Carbon vláken zajišťujících odolnost proti střelám. Brankářská hokejkaWarrior Swagger Pro LT je opravdu ultralehká!!! Váží neuvěřitelných 735g a je ideálně vyvážena. Tento modul je určen  spíše pro Profesionální brankáře než pro klasický trh, každopádně na nás udělala veliký dojem.

 

Brankářská hokejka swagger pro LT

 

Hmotnost 735g ( při velikosti 26“)

Zahnutí: Quick (MID), Rask (HEEL)

Výška hole: 26,0“ , 27,5“

Doporučená cena:  4999 Kč

 

Zahnutí brankářských hokejek

 Brankářská hokejka Swagger Pro LT je bohužel vyprodána, ale můžete si vybrat jinou hokejku zde: Brankářská hokejka Warrior


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na brankářské hokejky, přejít do kategorie brankářská výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

Autor: Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.