Recenze - Warrior Swagger Pro ST

Brankářská hokejka swagger pro LT

Warrior Swagger Pro ST je nejpoužívanější hůl z brankářských hokejek Warrior. Tuto hůl můžete velmi často vidět mimo jiné i v naší extralize například u Pavla Francouze (HC Litvínov), Tomáše Vošvrdy (HC Olomouc), Michala Valenta (BK Mladá Boleslav) a mnoho dalších TOP brankářů.

 

Brankářská hokejka Warrior Swagger Pro ST

Brankářská hokejka Warrior Swagger ProST je vyráběna v továrně ve Finsku, která se proslavila hokejkami Montreal. Tyto hole mají světové uznání a díky své bohaté historii patří mezi nejpoužívanější brankářské hokejky na světě. Jednou ze zajímavostí je, že tato hokejkaje vyrobena z 90% stejně jako se vyrábí brankářské hokejky na míru, což se příliš často nevidí. Na vývoji hokejky se podílí i profesionální brankáři, kteří své hole upravují speciálními požadavky  jako jsou, hladký povrch, vyztužená čepel apod.

 

Složení brankářské hokejky Warrior Swagger PRO ST

 

 

Tato hokejka by se dala zařadit do kategorie hybridních holí. Hokejka Warrior Swagger Pro ST má dřevěný shaft hole z dvou druhů dřeva- osiky a břízy, které jsou chráněny laminátovým povrchem. Pádlo a čepel hokejky jsou vyrobeny z Carbon Deluxe tvrzené pěny a vyztuženy čepem v patce a čepeli pro větší odolnost. Celá hokejka má neutrální vyvážení.

 

Pokud hledáte profesionální hokejku, která Vám vydrží, není předražená a skvěle ovladatelná, zkuste Warrior Swagger Pro ST.

 

Důležité údaje:

Váha hole: 840 g (při velikosti pádla 26“)

Doporučená cena:  3599 Kč

Cena Hockey4you:  2690 Kč 

Hokejku Warrior Swagger Pro ST můžete koupit zde.


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na brankářské hokejky, přejít do kategorie brankářská výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

 

Autor: Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.