Vrácení zboží

Nevyhovuje Vám z jakéhokoliv důvodu zboží, které jsme Vám zaslali ? Nevadí,, zašlete nám jej do 14 dnů zpět a my vám bez zbytečných odkladů vrátíme peníze, nebo vyměníme za jiné zboží dle Vašeho výběru.

Při vrácení zboží se prosím držte následujících bodů

1) Do 14 dnů od převzetí nám zašlete na email: info@hockey4you.cz informaci, že chcete odstoupit od smlouvy. Pro tyto případy prosím využijte formulář ZDE. Stejný formulář také zašlete společně s vrácenou zásilkou.

2) Zboží zašlete na adresu provozovny :HLC Bulldogs, Úvoz 55, Brno 602 00 (budova zimního stadiónu), nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Zboží musíte zaslat na vlastní náklady. Zásilky na dobírku nebudeme přijímat.

3) Zboží, které nám budete vracet, doporučujeme zaslat v neporušeném, původním obalu. Zboží by nemělo nést známky použití, mělo by být nepoškozené, kompletní a s kopií dokladu o koupi.

4) Peníze za zboží Vám vrátíme bez zbytečných odkladů do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Nejsme povinni Vám vrátit všechny vynaložené prostředky dříve, než nám doručíte zboží.

5) Byla-li snížena hodnota zboží, jsme oprávnění Vám naúčtovat poplatky spojené s uvedením zboží do originálního stavu. O tyto poplatky bude ponížená částka, kterou Vám vyplatíme.

6) Pokud byl ke zboží poskytnut dárek, darovací smlouva se tímto ruší, a jste povinni dárek vrátit se zbožím.

 

Kompletní informace o vrácení zboží a ve 14 denní lhůtě naleznete v našich Obchodních podmínkách v bodě číslo 5.

garance-vraceni-penez

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.