Hokejový bazar

Ti co nás navštěvují na naší prodejně ví, že již dlouho nabízíme našim zákazníkům výkup jejich staré hokejové výstroje na protiúčet, tedy že můžete přinést svoji starou hokejovou výstroj a získat za ni slevu na novou. O tom jak probíhá návrh na ceně a jak by výstroj měla vypadat se dočtete níže. Jelikož máme hokejový obchod v Brně a tedy pro mimo brněnské zákazníky problematické zboží k nám doručit, rozhodli jsme se, že vám umožníme prodej bazarové výstroje na našem portálu a to ZDARMA.

Bazar hokejové výstroje

Prodej použité hokejové výstroje na protiúčet

Pokud chcete ušetřit na nákupu hokejové výstroje a leží vám doma zachovalá, ale nepotřebná výstroj, přineste ji k nám na prodejnu. V rámci služeb pro naše zákazníky vám starou hokejovou výstroj vykoupíme na protiúčet, tedy dostanete slevu na nákup v našem obchodu Hockey4you. Slevu je možné ponechat i pro budoucí nákup.

Jak na to?

Pokud nám chcete přinést hokejovou výstroj, prosím důkladně zvažte, jestli bude možné s výstrojí dále hrát bez nutnosti výstroj opravit.Takovouto výstroj jsme schopni vzít a dále ji využít pro případné zájemce. Dále se pokuste výstroj vydesinfikovat, aby nezapáchala, nebo nebyla výrazně znečištěna. O tom, jak desinfikovat hokejovou výstroj se dočtete zde: Desinfekční prostředky na hokejovou výstroj, nebo využít jeden z prostředků Eliminátor zápachu. Náš personál výstroj převezme a v případě, že bude v pořádku, nabídne cenu/slevu, kterou můžete v našem obchodě využít.

Základní požadavky na výstroj:

  • výstroj musí být plně funkční - bez nutnosti výrazných oprav 
  • výstroj nesmí zapáchat
  • nesmí být výrazně zašpiněná

 

Prodej použité hokejové výstroje na bazaru hockey4you

Nově na našem e-shopu nabízíme prodej bazarové hokejové výstroje v rámci našeho portálu zdarma. Pro hokejisty, kteří to k nám mají daleko nabízíme možnost vystavení zboží na našem e-shopu. Po zákazníkovi pouze požadujeme, aby se aktivně podílel na prodeji, tedy odpovídal případným zájemcům a v případě prodeje, nebo stažení nabídky nás informoval. Více informací jak postupovat pro vložení výstroje naleznete zde Bazar hokejové výstroje , nebo na kontaktu bazar@hockey4you.cz

Nevíte si rady s cenou? Přemýšlíte, jestli je výstroj vůbec prodejná? Napište nám, rádi vám pomůžeme.


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na hokejové brusle, přejít do kategorie hokejová výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.


Autor : Tobi

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.