Velikost hokejové tašky

Určit správnou velikost hokejové tašky není žádný med. U hokejové výstroje se většina výrobců sjednotila na jednotné měřítko velikostí S,M,L,XL, ale u hokejových tašek tomu tak zatím není. Pokud právě vybíráte hokejovou tašku, určitě jste narazili na označení velikosti v objemových litrech, velikostním rozdělení S,M,L, velikost 1,2,3, Small, Medium, High nebo klasickém rozdělení Junior, Senior. 

Jelikož neexistuje ucelený systém velikostí tašek, rozhodli jsme se na našem e-shopu tento systém zavést. Doufám, že pro Vás bude přínosný a pomůže Vám k snadnějšímu výběru hokejové tašky. V našem popisu najdete základní rozdělení na kategorie Junior a Senior. Dále u jednotlivého produktu naleznete přesné rozměry v centimetrech a objemových litrech, díky čemuž se můžete snadněji zorientovat. U tašky to pak vypadá takto:

Rozměry tašek - Hockey4you

 


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na hokejové tašky, přejít do kategorie hokejová výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

Autor: Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.