Adidas střídá Reebok, NHL bude převlékat dresy

Fanoušci v NHL očekávají v brzké době změny. Značka Reebok opouští po sedmi letech trh s výrobou hokejových dresů pro NHL a na její místo nastupuje Adidas. Adidas není žádným nováčkem v hokejové branži. Hokejové dresy z jejich dílen již prolítli nejedním mistrovstvím světa změnili nejeden reprezentační vizuál. Budou se měnit i loga týmů?

Addidas a NHL

V sezóně 2007/2008 se vstupem značky Reebok do NHL, výrazně změnilo sedm týmů své dresy. Lze tedy očekávat, že i Adidas přijde se změnami, které rozpohybují fanouškovské obchody a přispějí do kas jednotlivých klubů. Podle odhadů hokejového serveru SportLogos.net projde úpravami v první vlně více než 12 klubů. Pro sběratelé klubových relikvií se tedy nabízí otázka, jestli půjde o kompletní redesign, nebo jen o kosmetické úpravy, kterých si běžný člověk ani nevšimne. O jaké kluby půjde?

Boston Bruins, Buffalo Sabres, Calgary Flames, Colorado Avalanche, Columbus Blue Jackets, Dallas Stars, Edmonton Oilers, Florida Panthers, Minnesota Wild, Nashville Predators, New Jersey Devils, Otawa Senators a další...

Některé týmy již úpravy představili a tak se můžete podívat v přiložené galerii

.

 

Autor: Tobi

 

 


 

Potřebujete-li poradit s výběrem hokejové výstroje, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na hokejové dresy,  vybírat v kategorii hokejová výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.