Rozdíl mezi Warrior Swagger LT a Swagger ST

brankářská hokejkajuniorská brankářská hokejka

V letošním roce přišla značka Warrior s novými verzemi hokejek Swagger . Dříve než se regály obchodů naplní těmito holemi, přečtěte si naši recenzi.

Hokejky Swagger (dříve Montreal) je to, co každý golman dobře zná a co už určitě někdy v ruce měl. Název Swagger v sobě skrývá hodnoty značky, které brankáři ocení : jsou odolné / stabilní a na první pohled působí jako profesionálně důvěryhodný produkt.

 

 

 Warrior Swagger nabízí hole pro dvě kategorie brankářů

Brankáře vyžadující lehké hole:

Tento brankář hledá lehkou, tenkou hůl, se kterou může střílet a zpracovávat puk velmi rychle přičemž mu hokejka zůstane odolná.

Brankář vyžadující vyváženou/ stabilní hůl:

Tento brankář hledá odolnou, vyváženou hůl. Zvládne, tvrdé a těžké rány a dokáže absorbovat rány bez prasknutí.

 

Brankáře vyžadující lehké hole= Swagger LT

 

seniorská brankářská hokejka

 

Brankář vyžadující vyváženou/stabilní hůl = Swagger ST

 

brankářská hokejka senior

 

V rámci těchto dvou typů brankářek, je můžeme rozdělit na "Pro" a "základní" verzi. Verze Swagger LT by se dala označit jako PRO hokejka, díky své unikátní uhlíkové konstrukci. Oproti tomu verze Swagger ST je její levnější varianta v laminátovém provedení určena pro tradiční sortu brankářů.

Samotným holím se budeme věnovat v dalším článku, kde podrobně rozebereme jednotlivé přednosti a technologie brankářské hokejkySwagger LT a Swagger ST.

Chcete se aktivně podílet na vzniku nových článků? Napište nám vlastní recenzi, nebo požadavek na sepsání  recenze hokejky či hokejové výstroje.

 


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na brankářské hokejky, přejít do kategorie brankářská výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

Autor: Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.