Skate Fender - chránič nártu

Skate fender

 

Co je Skate Fender? Skate Fender je vnější přídavná ochrana na hokejové brusle, díky které jste maximálně chráněni proti úderům hokejkou, nebo střel  do oblasti nártu, kde v oblasti jazyka brusle není noha chráněna. Tuto ochranu můžete často vidět u profesionálních hráčů, kteří jsou si vědomi možných rizik poranění nohou.

 

 

Skate Fender je velmi často používán u hráčů NHL ale i mnoha hráčů u nás.  Tuto část chráničů na brusle nejvíce využívají obránci, nebo hráči, kteří se často vyskytují před brankou. Z českých hráčů používá Skate Fender např. Tomáš Plekanec, Jiří Novotný, nebo Matěj Střítezský.

 

skate fender chránič bruslí

 

 

 

 

Skate fender chránič

 

Skate fender je vyroben z tvrzeného plastu, který vydrží i tvrdé střely od profesionálních hráčů.

Skate fender je nabízen ve třech variantách:

- Standartní model, který je využíván největším procentem  hráčů.

- Full PRO – odlehčený model ochrany , který je zároveň pružnější a snadněji rozptyluje nárazy do chrániče.

- Compact Pro model – „ořezaný“ model pro hráče, kteří chtějí chránit jen určitá místa jako jsou nárty a kotníky.

 

Všechny modely jsou k dispozici ve dvou velikostech, které vyhovují většině seniorských velikostí ,  pro hokejové brusle.  Všechny modely je možno upravit tak, aby maximálně přilnul k brusli a vy jste nepocítili žádný rozdíl.

 

Oficiální video z dílny Skate Fender.

 

 

 

Skate fender můžete zakoupit v našem e-shopu, jeho dostupnost je vždy na dotaz, proto prosím kontaktujte naše prodejce, kteří Vám pomohou s výběrem správné velikosti a sdělí Vám předpokládaný termín doručení. Objednávky můžete taktéž zaslat pomocí emailu.

 

 


 

Pokud si s výběrem stále nevíte rady, kontaktujte nás zde, rádi Vám pomůžeme. Kliknutím můžete přejít na hokejové doplňky, přejít do kategorie hokejová výstroj, nebo číst další články v hokejovém blogu.

 


 

Autor: Tobi

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.